YouTube: youtube.com/channel/UCr7r1-z79TYfqS2IPeRR47A

Наша команда пише для вас найкращі та найцікавіші матеріали, які обов’язково допоможуть у вашому навчанні: https://genius.space/lab/

Last updated 1 week, 6 days ago

Last updated 8 hours ago

5 months, 1 week ago
Герою фіналу лише 18 років. Це …

Герою фіналу лише 18 років. Це його перший сезон на дорослому рівні. Взимку Дербі Каунті відправив його набиратися досвіду в 5-й дивізіон. Форвард дуже швидко показав, що може робити різницю.

Спочатку Дежон отримував хвилини лише з лави запасних. В чвертьфіналі Трофею ФА проти Пітерборо Спортс він вийшов в старті та зробив хет-трик за 22 хвилини. Після чого став виходити з перших хвилин. В перших 6 матчах в старті Браун відзначився 7 голами.

Загалом англієць забив 9 голів та віддав 8 асистів в 22 матчах, з яких лише 9 (!) провів в основі. Також допоміг команді вийти до плей-офф та приніс їй перемогу у кубку. Неймовірний внесок.

Перед фіналом власник Гейтсгеда казав, що рано чи пізно Дежон гратиме в Прем'єр Лізі. Але влітку він повернеться до Дербі, де має ще два роки контракту. Можливо, вже наступного сезону отримає шанс в рідному клубі. Та вже зараз є чутки про інтерес кількох амбітних клубів Чемпіоншипу.

Дежон Браун — запам'ятайте це ім'я. Думаю, скоро ми почуємо про нього знову.

Гейтсгед — володар Трофею Футбольної Асоціації!

Солігал Мурс програє другу за тиждень серію пенальті на Вемблі. Фінал не підвів. До якості гри були запитання, але до напруги та боротьби — точно ні. Основний час завершився внічию 1:1. На 99-й Солігал вийшов вперед після удару Бека з пенальті, а на 111-й хвилині Дежон Браун зрівняв рахунок.

До речі, саме він асистував в першому голі. Він же забив вирішальний удар в серії, чим приніс клубу перший Трофей ФА в історії!

5 months, 3 weeks ago
Друзі, мене давно не було і …

Друзі, мене давно не було і я вже заборгував багацько контенту. Але ви точно пам'ятаєте, що є речі важливіші за футбол. Прошу вас підтримати дуже важливий збір.

Мої друзі-капелани збирають кошти для батальйону «Маріуполь» на комплекс РЕБ (радіоелектронної боротьби).

Окопний РЕБ застосовують для захисту від FPV дронів-камікадзе.
Вони глушать певні частоти і дрон втрачає керування та не влучає в ціль. Тобто ця штука безпосередньо рятує життя наших захисників.

Необхідно зібрати 40 000 гривень, але вже зібрано по 30 000. Залишилося трохи добити, щоб якомога швидше доправити допомогу нашим хлопцям. Кожна ваша гривня зберігає життя військовим. Тож, долучайтеся??

Посилання на банку:

Номер картки:
5375 4112 1744 1604

5 months, 4 weeks ago

Ковентрі зупинився буквально в кількох сантиметрах стопи Райта від фіналу Кубка Англії. Але камбек з 0:3 за 20 хвилин надовго залишиться в нашій пам'яті. Неймовірна історія.

Поразка в серії пенальті від МЮ ніяк не впливає на сприйняття цієї команди. Вона на рівних воювали проти клубів АПЛ. Важливіше, що ця команда — не разова вискочка. Цей клуб пройшов величезний шлях, що опинитися там, де опинився.

Детальніше про цей шлях тут ??**

Через Себе

UA-Футбол

За 6 років від Ліги 2 до гри на рівних з командами АПЛ. Попри виліт від МЮ, Ковентрі заслужив оплески та найвищу похвалу

Відгомін півфіналу Кубка Англії

**Ковентрі** зупинився буквально в кількох сантиметрах стопи Райта від фіналу Кубка Англії. Але камбек з 0:3 за 20 хвилин надовго …