Питання про замовлення: @Rozetka_helpBot

YouTube: youtube.com/channel/UCr7r1-z79TYfqS2IPeRR47A

2 days, 19 hours ago
3 days, 10 hours ago

⚽️ Два топклуби Європи «Барселона» та «Баварія» офіційно змінили головних тренерів в один день:

▪️ «Барселону» очолив німець Гансі Флік, колишній тренер «Баварії» та збірної Німеччини. З ним підписано контракт на два роки, на посаді він замінив іспанця Гаві.

▪️«Баварію» очолив бельгієць Венсан Компані, колишній гравець «Ман Сіті» та екстренер «Бернлі», що вилетів у Чемпіоншип за підсумками сезону в АПЛ. Його контракт розрахований на три роки, він замінив німця Томаса Тухеля.

3 days, 16 hours ago

🥊 Бій-реванш Усик – Ф'юрі 2 заплановано на 21 грудня у Саудівській Аравії. Про це повідомив очільник Головного управління розваг країни Туркі Аль аш-Шейх на своїй сторінці в X.

Перший бій між Усиком та Ф'юрі закінчився перемогою українця роздільним рішенням суддів та здобуттям звання абсолютного чемпіона світу. Наразі невідомо, чи збереже українець це звання перед другим боєм з Ф'юрі.

1 week, 3 days ago

⚽️ УЄФА визначилася із місцем проведення фіналів єврокубків на 2026 та 2027 роки. Вперше в історії вирішальний матч Ліги чемпіонів відбудеться у Будапешті.

Де та коли відбудуться решта єврокубкових фіналів – читайте тут.

1 week, 4 days ago

«Челсі» розірвав контракт з головним тренером Маурісіо Почеттіно за згодою сторін. Це підтвердили лондонці на своєму офіційному сайті.

Аргентинець пропрацював в англійському клубі один сезон, «Челсі» фінішував на шостому місці у чемпіонаті Англії. Команда виграла останні п'ять матчів у сезоні АПЛ.

1 week, 5 days ago

⚽️ Україна назвала склад футболісток на матчі проти Вельсу у відборі на жіноче Євро-2025. До списку потрапили 23 гравчині.

Матчі проти Вельсу Україна проведе 31 травня та 4 червня. Пряма трансляція – на телеканалі Суспільне Спорт та місцевих телеканалах Суспільного.

2 months, 1 week ago

🎾 Ангеліна Калініна здобула найбільшу перемогу в кар'єрі: вибила другу ракетку світу, «нейтральну» Аріну Сабалєнку, в третьому раунді турніру WTA1000 в Маямі.

Водночас, Еліна Світоліна програла експершій ракетці світу Наомі Осаці у другому раунді, а в третьому вилетіла Даяна Ястремська від тенісистки з топ-10 світового рейтингу, Марії Саккарі.

⚽️ Україна U19 здобула другу перемогу в елітраунді відбору на юніорський чемпіонат Європи з футболу: розгромила Латвію (3:0).

Після двох матчів в України U19 шість очок та перше місце в групі. Заключний матч групового раунду українці зіграють проти Швейцарії U19 у вівторок, 26 березня. Для виходу на Євро "синьо-жовтим" достатньо зіграти внічию.

**** На чемпіонаті України з біатлону визначилися переможці спринтерських гонок:

🥇 Дмитро Підручний став чемпіоном серед чоловіків, друге місце зайняв Артем Тищенко, а третє – Антон Дудченко.

🥇 Анастасія Меркушина – чемпіонка України в спринтерській гонці серед жінок. Друге та третє місце – у Юлії Городної та Ірини Петренко.